Zapraszamy także na oficjalną stronę Agencji PR EMPEMEDIA: www.empemedia.pl
Jak pielęgnować buty damskie?
To, czy nasze wymarzone buty będą długo pozostawały w doskonałym stanie, w dużym stopniu zależy od jakości materiałów i staranności produkcji. Ale nie mniejsze znaczenie będzie miała właściwa pielęgnacja – dzięki niej buty będą nam służyły długo i przez lata pozostaną w dobrym stanie.
Styl życia
2015-12-07, 16:56
Jak skutecznie przeszkolić pracowników?
Sukcesy firmy są zasługą ludzi, którzy ją tworzą, włączając w to wszystkich pracowników. Wydawać się to może oczywiste, ale choć wiedza, umiejętności oraz motywacja są siłą napędową każdego przedsiębiorstwa, wiele firm wciąż zaniedbuje temat szkoleń pracowniczych.
Biznes
2015-12-02, 10:55
Czego nie jeść, by mieć zdrowszą skórę
Jeśli Twoja skóra jest podatna na przesuszenia, a w szczególności, jeśli chorujesz na łuszczycę lub atopowe zapalenie skóry, powinnaś (lub powinieneś) szczególnie uważać na to, co jesz. Wprowadzając kilka ograniczeń do diety, możesz znacząco poprawić stan skóry.
Zdrowie
2015-11-24, 12:28
Podłoga dobrze ułożona – jak sprawdzić?
Wykonanie podłogi drewnianej najlepiej zlecić doświadczonemu parkieciarzowi. Gdy jednak fachowiec wykona już swoją pracę, następuje moment odbioru podłogi. Klient musi wówczas ocenić, czy parkiet został położony prawidłowo.
Budownictwo
2015-11-18, 11:03
Suknie i buty ślubne w 2016 roku
Rok 2016 zbliża się wielkimi krokami. Nieubłagany upływ czasu najbardziej zauważają z pewnością te kobiety, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu – one już dziś muszą wiedzieć, jakie trendy obowiązywać będą w dniu ich ślubu, tak aby zdążyły wybrać odpowiednią suknię ślubną oraz właściwe buty.
Styl życia
2015-11-13, 12:23
E-faktury – czy jest się czego bać?
Choć faktury już od kilku lat można w Polsce wystawiać, przechowywać oraz przesyłać bez ich drukowania, tylko 20% małych i średnich firm korzysta z formy elektronicznej. I to pomimo, że każda wydrukowana faktura oznacza realne koszty - w skali roku wcale nie symboliczne.
Biznes
2015-11-06, 13:14
Sukces firmy to zasługa współpracy
Nie istnieje jeden, idealny model komunikacji, który zapewni udaną współpracę między pracownikami i umożliwi skuteczną realizację dowolnych celów biznesowych. Można jednak dość precyzyjnie wskazać, jakie czynniki będą miały największy wpływ na budowanie współpracy.
Biznes
2015-11-05, 11:59
Legendarna powieść nareszcie w Polsce!
Ludvik Vaculik uważany jest za jednego z największych pisarzy w historii powojennej literatury czeskiej. Ale jego najważniejsza książka – „Siekiera” – dopiero teraz trafia do polskiego czytelnika.
Kultura
2015-11-02, 11:30
Polska autorka rusza na Zachód
- Wydaję za granicą, bo w Polsce sytuacja jest patologiczna – mówi Katarzyna Mlek i wraz z kanadyjskim agentem rusza na podbój rynku anglojęzycznego. Nie zapomina jednak o polskim czytelniku – wydaniu angielskiemu towarzyszyć będzie polskie wznowienie „Zapomnij patrząc na słońce”.
Kultura
2015-11-02, 11:23
Podłogi antystatyczne czy prądoprzewodzące?
Osobie, która po raz pierwszy spotyka się z określeniem „podłogi prądoprzewodzące”, może się wydawać, że pokrycia takie „kopią” prądem. Jest jednak zupełnie odwrotnie – takie powierzchnie odprowadzają ładunki elektryczne i stają się przez to bardziej bezpieczne.
Budownictwo
2015-10-30, 15:16
Szpilki – jakie obcasy wybrać?
Podobno jako pierwsza buty na wysokich obcasach założyła Katarzyna Medycejska w 1533 roku. Jednak moda na szpilki rozpoczęła się znacznie później, wraz z upowszechnieniem się kina. Szpilki podkreślały kobiecość aktorek, a oglądające je panie chciały dorównać swym seksapilem gwiazdom rangi Marylin Monroe. Gdy miało się szpilki, nie było to takie trudne…
Styl życia
2015-10-30, 15:07
Relacje bez przemocy – nie tylko w biznesie
Tradycyjna komunikacja, z jaką mamy do czynienia w większości firm, zazwyczaj opiera się na wydawaniu poleceń, krytyce, a w skrajnych sytuacjach przybiera postać mobbingu. Ale można inaczej! Coraz większą popularnością cieszy się metoda NVC – model empatycznej komunikacji, który można uznać także za sposób na bardziej uważne życie.
Biznes
2015-10-30, 14:35
facebook
Taki dylemat: jeśli nie możecie czegoś zrobić dobrze, lepiej zrobić to byle jak, czy nie zrobić wcale?

Różne są szkoły. Jedna z nich mówi, że...
2015-10-23, 15:30
facebook
Szukasz dobrej książki na temat PR-u? Zdaje się, że ta ma całkiem niezłe recenzje :)

"Jest to jedna z moich ulubionych książek na temat reklamy, a tym samym komunikacji wizerunkowej. Plusy tej książki to: - przedstawienie i uporządkowanie informacji w logiczny i jasny sposób - przystępny język - treść dostosowana do polskich realiów - przyjemne do czytania przykłady - opis zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych sposobów reklamowania firmy Ja osobiście od kilku lat prowadzę własną firmę i mogę śmiało stwierdzić, że ta książka jest przedsiębiorcom potrzebna i pomocna. Pomaga kreować wizerunek firmy nowoczesnej, a jednocześnie przyjaznej dla klienta."

http://onepress.pl/view/6396c/promoc.htm
2015-10-15, 12:40
facebook
100 najbardziej wartościowych marek świata?
Znajdziecie je tutaj :)
2015-10-08, 10:49
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies